Dyskusja:16-07.12: Różnice pomiędzy wersjami

Z WSTOIn
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(scalony tekst)
(wpis)
 
Linia 318: Linia 318:
 
Proszę o uwagi (poniżej)/zmiany (bezpośrednio w powyższej treści).<br>
 
Proszę o uwagi (poniżej)/zmiany (bezpośrednio w powyższej treści).<br>
 
[[Użytkownik:Dorożyński Janusz|Dorożyński Janusz]] ([[Dyskusja użytkownika:Dorożyński Janusz|dyskusja]]) 23:33, 25 lip 2016 (CEST)
 
[[Użytkownik:Dorożyński Janusz|Dorożyński Janusz]] ([[Dyskusja użytkownika:Dorożyński Janusz|dyskusja]]) 23:33, 25 lip 2016 (CEST)
 +
 +
Janusz (D): Świetna robota. Jestem pod wrażeniem.
 +
<br>
 +
Kilka drobnych uwag:
 +
# Nie rozumiem zdania "Brakuje wskazania co to głosowania elektronicznego głosowaniem". Chyba ostatni wyraz jest tu zbędny, albo czegoś brakuje.
 +
# Proponuję zdanie "Ponadto zdecydowanie termin jest semantycznie nietrafiony i musi być wymieniony na inny." zamienić na "Ponadto zdecydowanie termin jest semantycznie nietrafiony i powinien być wymieniony na inny."
 +
#Mam wątpliwości czy wśród zgłaszanych uwag powinny się znaleźć szczegółowe uwagi językowe. Może to skutkować podejściem czytelników i odbiorców opinii, że "nie mają wystarczających uwag merytorycznych, to czepiają się formy językowej."
 +
[[Użytkownik:Żmudziński Janusz|Żmudziński Janusz]] ([[Dyskusja użytkownika:Żmudziński Janusz|dyskusja]]) 09:20, 26 lip 2016 (CEST)
 +
:JŻm, dzięki, ale to wspólna praca i wasz udział też. Poprawki wprowadzę, a co do kwestii językowych - faktycznie jest sens w tym co ponownie zgłaszasz. Zrobię tak - dany fragment z opinii wyłączę i wyślę oddzielnie jako moja osobista wypowiedź firmowana moim nazwiskiem, choć ze wskazaniem, że była przedstawiana zespołowi PTI, którego byłem członkiem. I jeszcze jedno - na końcu dodam stwierdzenie: ''Opinia wyraża uogólnienie osobistych poglądów czynnych zawodowo informatyków - obywateli RP, i w takiej perspektywie należy ją rozważać. Natomiast niewątpliwie cenne będą uwagi z innych punktów widzenia, w tym perspektywy instytucjonalnej organizacji branżowych, jak Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.'' [[Użytkownik:Dorożyński Janusz|Dorożyński Janusz]] ([[Dyskusja użytkownika:Dorożyński Janusz|dyskusja]]) 10:50, 26 lip 2016 (CEST)

Aktualna wersja na dzień 08:50, 26 lip 2016