Dyskusja:16-01.01/SI-TKu: Różnice pomiędzy wersjami

Z WSTOIn
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
m (Dorożyński Janusz przeniósł stronę Użytkownik:Kulisiewicz Tomasz na Dyskusja:16-01.01/SI-TKu, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Treść dotyczy opinii 16-10.01)
(po przeniesieniu)
Linia 1: Linia 1:
Pani Minister nie odniosła się ani słowem do swojego własnego programu, opracowanego razem z Krzysztofem Szubertem (wtedy doradcą Business Centre Club - "ministrem ds. cyfryzacji Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC" i członkiem Rady ds. Cyfryzacji przy MAiC, a obecnie doradcą strategicznym Ministra Cyfryzacji) i opublikowanego w październiku 2015, a więc jeszcze przed jej nominowaniem na szefa MC).
+
[https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Kulisiewicz Hasło w polskiej wikipedii]
  
Był to Raport "Polska Cyfrowa" {{#l:20151001_ASKS_Raport_Polska_Cyfrowa.pdf}}  zapowiadany przez nią wtedy: ''"Nowoczesna gospodarka Polski, otwarta na potrzeby przyszłych pokoleń, powinna wykorzystywać i promować sektory oparte na wiedzy oraz najnowszych technologiach, które stwarzają perspektywy równomiernego rozwoju podaży i popytu, wyrównywania szans społecznych, a także nieograniczonego dostępu do źródeł informacji."''<ref>źródło: http://raportpolskacyfrowa.gr8.com/</ref>
+
<small>''Poprzednia zawartość strony przeniesiona na stronę [[Dyskusja:16-01.01/SI-TKu|dyskusji opinii 16-01.01]]''</small>
 
+
Choć Raport był skoncentrowany na dostępie szerokopasmowym, to kilka kwestii oczywistych m.in. dotyczących e-administracji, znalazło się w "Programie", który komentujemy.  
+
Moim zdaniem w Raporcie były sformułowane jaśniej i krócej.
+
 
+
<references>źródło: http://raportpolskacyfrowa.gr8.com/</references>
+

Wersja z 18:51, 14 lut 2016